UA: Трал

Трал: перевозка негабарита и спецтехники

Ціни на послуги з перевезення негабариту

Під час перевезення негабаритних вантажів (нестандартного надважкого обладнання та конструкцій великих розмірів) дуже часто виникає купа ускладнень, бо такий складний процес потребує професійного підходу та наявності спеціального напівпричепа - трала. Труднощі також виникають ще й з причини оформлення спеціальних дозволів на транспортування негабариту та інших документів.

ЦІНИ  >> ТЕЛЕФОНИ  >> ВАРТІСТЬ  >>
.    

Звісно, що придбати відповідний транспорт для нечастого використання не є правильним, тому оренда трала виглядає досить розумно та спрощує всі питання. Низькорамний трал - це особливий тип платформи для надання послуги "Негабаритні перевезення". Цей транспортний засіб особливо необхідний для:

  • перевезення важкої спецтехніки та промислового устаткування
  • транспортування сільскогосподарської техники (комбайн, культиватор, сівалка, жатка)
  • будівельної та дорожньої техніки (бульдозер, баштовий або гусеничний кран, екскаватор)
  • доставка негабаритних вантажів та конструкцій

 

Оренда трала для транспортування негабаритних вантажів

 

Здатність перевезти будь-який негабарит, зручність та швидкість перевезеня техніки обумовили великий попит на послуги трала від нашої компанії. У нашому гаражі є декілька видів "низькорамників", які характеризуються різними параметрами та вантажопідйомністю - вони дуже рідко простоюють, тільки коли проходять плановий техогляд та ремонт.

Працюємо швидко та надійно: отримавши замовлення, запропонуємо оптимальний тип напівпричепа, прорахуємо вартість оренди трала, розробимо маршрут пересування по регіону та усій Україні.

безкоштовна консультація та прорахунок вартості:

 

(067) 872-04-77

ТРАЛ

(095) 115-25-77

.    
надійно та професійно   недорого: адекватні ціни

 

Замовивши в нас послуги доставки великогабариту на низькорамній платформі або приймаючи в оренду трал, арендатор отримує низькі ціни на негабаритні перевезення та звільняється від усіх питань, пов'язаних з оформленням вантажів.

 

30 шт.

30 шт.